Nabízené služby

Na této stránce naleznete přehled služeb, které poskytujeme. Pokud budete mít dotaz, případně chcete zaslat poptávku, neváhejte nás kontaktovat na email info@webarts.cz. Rádi Vám vše objasníme.

Webdesign, redesign, tvorba a úprava www stránek

Naší činností je především tvorba www stránek (webdesign) . Zhotovujeme profesionální a kvalitní www stránky s použitím moderních technologií, vyvíjené dle standardů, přesně na míru Vašim potřebám. Výsledná podoba tedy odpovídá Vašim požadavkům a především Vašemu firemnímu image (corporate identity).

Nabízíme jak rozsáhlé webové stránky (redakční systémy, elektronické obchody), tak i jednodušší webové prezentace vhodné především pro začinající firmy a živnostníky. V případě, že již www stránky máte a nejste s nimi spokojeni, provádíme redesign www stránek.

Při tvorbě www stránek samozřejmě dbáme na dodržování standardů (validnosti stránek) a rovněž také na SEO optimalizaci pro vyhledáváče.Více..

Tvorba internetových aplikací a nástrojů

Kromě tvorby www stránek nabízíme i programování různorodých www aplikací pomocí PHP + MySQL / Postgre.

Rovněž je pro Vás připraven systém pro správu obsahu (CMS) Vašich www stránek, abyste je měli vždy pod kontrolou a mohli nabídnout svým návštěvníkům aktuální informace. Dále v naší nabídce naleznete řešení pro eshopy, katalogy produktů a služeb, redakční systémy a další www nástroje dle Vaších potřeb.